By Charlotte Marie Høivold on tirsdag 21. mars 2023
Category: Miss Norway 2023

Catwalk kurs i Oslo!

Fotograf: Knut Yrvin

I helgen var jeg på et fantastisk catwalk kurs i Oslo sammen med Klara (instruktør) som har veiledet alle Miss Norway deltagere på catwalken i over 9 år. 

Det var kjempehyggelig og spennende å møte på alle Miss Norway deltagerne. Alle like nydelige og vakre både på innsiden og utsiden. En opplevelse for livet, og gode minner med herlige mennesker.  

For meg som bor i Kristiansand var det også en utrolig opplevelse å se alle kontrastene Oslo by har sammenliknet med Kristiansand. Slik som restauranter, butikker, antall mennesker og opplevelser. Det var mange positive inntrykk og erfaringer som turist i Oslo sentrum. 

Ønsker du å samarbeide med meg, gjerne ta kontakt: Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den..

Fotograf: Knut Yrvin

Leave Comments