By Helene Abildsnes on torsdag 28. juni 2018
Category: Miss Norway 2018

Bildedryss fra bystranda!

I forrige uke, var jeg innom min fantastiske kjoledesigner Judy Hansen. Hvor vi tok noen mål, siden hun skal begynne å sy kjolen min til finalen i Miss Norway. Når jeg først snakket med Judy, så diskuterte vi hvordan kjolen skulle være, slik at jeg skal bli fornøyd med kjolen og at dette er en kjole som vil kle min fasong. Hun har tidligere designet kjoler for to tidligere deltakere i konkurransen, og etter å ha sett de fantastiske kjolene hun har designet, føler jeg virkelig den er i trygge hender!
 
Etter å ha tatt noen mål av kjolen, gikk meg å fotografen min vestgardenphoto hen til bystranda, for å ta noen bilder av de kjolene hun allerede har designet. Det er litt stas og gå rundt i brudekjole, og fikk en del fine kommentarer i den nydelige brudekjolen jeg gikk rundt med. Om du skal gifte deg eller er på utgikk etter en skreddersydd kjole, vil jeg absolutt anbefale Judy. Hun er veldig dyktig og har allerede begynt å designe nasjonaldrakten til Miss Universe! Ideen hennes er helt utrolig. Det er noe som representerer Norge på en måte ingen har sett før og ingen forventer å se på scenen. Stay tuned!
 
Kjolene du ser på bilde er designet og kan fås kjøpt av Judy Hansen. Kontakt henne på tlf. 900 85 669 eller gå innom Skippergata 45, 4611 Kristiansand. For å få din skreddersydde drømme kjole!
 
Har du lyst å stemme meg frem som folkets favoritt? Send "MISSU 1" til 1963!
 
::Inneholder Annonse::

 

 

 
Ha en fantastisk fin dag videre!
 
Følg meg gjerne på andre sosiale medier:
Instagram: helene_abildsnes
Facebookside: https://www.facebook.com/Helene-Abildsnes-Veien-til-Miss-Norway-2018-171002526786394/ 
 
Fotograf: Vestgardenphoto
 
Ønsker du et samarbeid med meg som kan være med å øke din virksomhet? Gjerne kontakt meg på mail for å høre hva jeg kan tilby: Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den.
Leave Comments