By Abelone Smedsrud on fredag 19. juni 2026
Category: Miss Norway 2026

Bootcamp nr 2: Dag 1

Velkommen tilbake til min verden ♥ 



Da har jeg akkurat kommet hjem fra første dag på Bootcamp nr 2!!

I dag startet vi med 20 minutter privat catwalk trening. For å være helt ærlig gikk tiden så fort at jeg nesten ikke husker hva jeg gjorde engang haha, jeg var jo førstemann ut så jeg kom rett fra bussen og til trening. Jeg hadde egentlig time litt senere men de spurte om jeg kunne bytte og det kunne jeg, jeg var jo allerede på vei så da gikk det! Men før jeg visste ordet av det var vi allerede ferdig med timen!

Etterpå øvde vi individuelt på catwalk, før vi samlet oss til middag senere på kvelden. Det var veldig koselig å sitte sammen og prate med de andre deltakerne, jeg må si vi vibet og fant skikkelig tonene! Vi snakket virkelig om aaalt, 

Så avsluttet vi dagen med dansetime, og det var skikkelig gøy! jeg har litt erfaring fra dansetimen fra Miss Eco Int intro dansen sååå jeg viste hva jeg måte fokusere på her, jeg står jo også helt frem så jeg har ikke rom til å gjøre feil!!

Nå er jeg ganske sliten etter en lang dag, så dette blir bare en liten oppdatering før jeg må komme meg i seng. Vi skal opp tidlig i morgen, og jeg gleder meg til dag to!

God natt!! 

Følg drømmene dine, alltid. Love A. ♥


Bli med meg på reisen gjennom Miss Norway 2026!

Ønsker du å være en del av mitt team og støtte meg gjennom reisen til Miss Norway 2026? 
Om du er interessert gjerne ta kontakt på:

E-post: Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den. 
Instagram:abelone.smedsrud
Tiktok: miss.abelone
Snap: abelone.s
Facebook: Veien til Miss Norway

Leave Comments