By Stephany Gabriela Crespo La Rosa on lørdag 08. mai 2021
Category: Miss Norway 2021

De siste scenene!

Hei dere og god kveld.

Dette blir nok siste blogginnlegget for i dag. Jeg tenker at jeg nå må bruke litt tid på å få slappet av og forberedt meg sikkelig, da i morgen så skal det filmest igjen! Vi skal filme de siste scenene imorgen regner jeg med. Det begynner å bli kort tid igjen før finaleuttaket så jeg håper alle klippene er klar imorgen slik at vi rekker å gjøre ferdig videoen.

I morgen så skal vi filme på en av de mest populære attraksjonen her i fylket. Nemlig atlanterhavsveien! Det er en utrolig fin plass for både dronefilming  men video generelt. Jeg er litt usikre spå når vi starter i morgen men jeg tenker å stå opp tidlig alikavell da jeg må glatte håret, sminke meg og planlegge outfit.

Jeg synes det er veldig fint å få filmet rundt mye hav, ikke bare fordi det representerer mye av fylket. Men også fordi jeg føler meg hjemme rundt havet. Jeg er utrolig glad i havet og det fascinerer meg utrolig mye. Derfor synes jeg det er fint å kunne filme der jeg føler meg "hjemme"! Jeg gleder meg utrolig mye til å kunne gjøre ferdig og se resultatene. Kryss fingrene for at været er med oss imorgen!

Vil du samarbeide med meg? Ikke nøl med å ta kontakt!

tlf: 97435364

instagram: stephanylarosa

email: Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den.

 

Leave Comments