Hei dere!
Som jeg har nevnt veldig mange ganger tidligere så er det å hjelpe andre og gjøre en forandring en del av meg. Det har det slltid vært og det håper jeg kommer til å være resten av livet mitt. Det gir meg så utrolig mye livsglede å vite at jeg ikke bare har tenkt på meg selv, men også hjulpet andre.
Sammen med Norsk folkehjelp har jeg laget denne innsamlingsaksjonen. Dette er for å støtte arbeidet de gjør i utrolig mange land - forskjellen de gjør.
Du kan være med på å hjøre en forskjell. Jeg har laget en sosiale medier post dere kan dele og spre budskapet om her:
jeg selv kommer til å dele denne og krysser fingrene for s mange vil være med å dele og bidra. Du kan også bidra med en sum, det hadde vært fsntastisk. Men du kan også bidra med å være frivillig selv ved å enten starte en bøsse sammen med de eller være en i komteet!
link til innsamling: https://minaksjon.folkehjelp.no/norsk-folkehjelp/3-5700
tusen takk på forhånd, det betyr utrolig mye at du hjelper husk det.
Vil du samarbeide med meg? Ikke nøl med å ta kontakt!
tlf: 97435364
instagram: stephanylarosa
email: Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den.