By Abelone Smedsrud on torsdag 20. august 2026
Category: Miss Norway 2026

Dette stopper ikke etter Miss Norway

Velkommen tilbake til min verden ♥ 



Hei alle sammen!

I morgen kommer det et siste innlegg hvor jeg har vært ute og gjort frivillig arbeid for Rød Knapp alliansen!

Jeg har jo sagt tidligere at jeg skulle i møte med dem denne uken, men vi har flyttet møtet til 2. september. Da skal jeg være med på et mye større møte, så det blir skikkelig spennende å få være med på og se hva vi kan få til videre.

Jeg har lyst til å bidra mer med hjertesaken min, også etter Miss Norway. For vold i nære relasjoner er ikke bare noe jeg har valgt å snakke om fordi jeg er med i konkurransen. Dette er min ekte hjertesak, og det er noe jeg kommer til å fortsette å jobbe med uansett.

Miss Norway har gitt meg en plattform hvor jeg har kunnet dele informasjon, gjøre frivillig arbeid og sette mer fokus på temaet. Men selv om konkurransen snart er ferdig, betyr ikke det at dette arbeide skal ta en slutt. 

Så 2. september blir neste steg etter Miss Norway finalen 2026 ♥

Stem på meg som din Miss Norway 2026

SMS: MISSU 1 til 2401
20kr pr stemme


Bli med meg på reisen gjennom Miss Norway 2026!

Ønsker du å være en del av mitt team og støtte meg gjennom reisen til Miss Norway 2026? 
Om du er interessert gjerne ta kontakt på:

E-post: Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den. 
Instagram:abelone.smedsrud
Tiktok: miss.abelone
Snap: abelone.s
Facebook: Veien til Miss Norway