By Nadia Helena Shabbir Gustavsen on fredag 16. mars 2018
Category: Miss Norway 2018

Gonna let the light, shine on me - Min presentasjonsvideo

Min presentasjonsvideo er endelig her!

(se videoen lenger ned)

Det har vært en utfordrende, morsom , lærerik og en helt fantastisk prosess. Jeg har fått hjelp av så mange herlige mennesker som jeg ikke vet hva jeg skulle gjort foruten.

NB! Og som alle de kule, spennende filmene i dag så er det jo et ekstra klipp etter rulleteksten, så hold øynene åpne for et lite klipp som forteller mye mer om meg enn det jeg kan si med ord.

Håper dere likte videoen, like godt som meg!

Jeg må takke Michael Henrik Holtermann som hjalp meg med å klippe og redigere på så kort varsel! Du reddet virkelig videoen min.
Jeg vil takke Juline D´Alessandro og Rosa Maria Salas som og tok seg tid fra sine studier til å hjelpe meg å få noen utrolig kule klipp til videoen min, dere er fantastiske! Min vakre, gode mamma, Margareth Gustavsen som alltid stepper inn og støtter meg, og hjelper meg så godt hun kan.
Raime Lima som er en utrolig dyktig Make Up artist som hjalp meg med sminken min så jeg kunne se så fin ut som jeg følte meg. Tusen takk for at du tok deg tid til å hjelpe meg!
Samfunnet Bislett som lot meg bruke scenen og lokalene deres til videoen min, tusen takk – det var utrolig kult!
Waqas Raja aka Crainaz, min barndomskompis som lot meg bruke en av hans sanger. Han er en utrolig dyktig artist som jeg vet er på vei opp mot stjernene!
Øvrige vil jeg takke Shabana Rehman Gaarder som har hjulpet meg og støttet meg så mye gjennom denne prosessen og har introdusert meg til noen av de dyktige menneskene som har hjulpet meg med videoen. Rose Marie Horvath som hjalp Juline og meg med diverse ting under filmingen. Håkon Morland som spiller lillerbror til Joni (meg) i klippet i fra Satellitter på Himmelen som vi satte opp på Høgskolen. Selma Azou som gikk poomse og sparring med meg, fra vår gradering til svart belte 2. dan i 2009. Og – som jeg lovte han – vaktmesteren på Tveita som lot meg (selv om det egentlig er stengt for allmenheten) få gå på taket på høyblokkene på Tveita og filme. Takk Anita Evjen for at du ordnet kontakt med vaktmesteren!
Og så en siste takk til Lucy hunden min, som klarte å gå så fint og pent i kulden.

Og en stor takk til Sara Jessica Desantiago som er min fantastiske sponsor. Takk for at du tok en sjanse på meg!

TUSEN HJERTELIG TAKK TIL DERE ALLE <3

Har du lyst til å bli min sponsor /samarbeidspartner. Eller er du en fotograf som er interessert i å ta bilder? Kanskje kjenner du noen som er interessert? Ta gjerne kontakt med meg på mail: Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den.

Du kan også kontakte meg på mine sider på sosiale medier:
Instagram: Nadiahelena95
Facebook: Official Nadia Helena

Kisses, Nadia Helena!

Leave Comments