God kveld leserne mine!
I dag har jeg online hoppet litt! Jeg Bestillte to antrekk, et til vitnemålsutdelignen jeg skal ha nest uke, og et antrekk til beautycampen! Nettsiden hadde salg i dag så jeg tenkte jeg skulle slå til, da dette var to antrekk jeg hadde hatt lyst på lenge og som var perfekt til de to arrangementene!
En ting som stresser meg litt er hæleshopping! Jeg har lett nå den siste halvtimen men det er ikke det enkleste å finne hæler som passer alle kriteriene. De skal være 12 cm (jeg liker best 14) så skal de være rette fargen, de skal passe i størrelse og tykkelse og de skal være god å gå i! Det vanskligste er nok å finne sko i høyde og at hælen er tynn og ikke tykk. Jeg liker også en del platå og det er det lite av her i Norge.
Så fort man går på internasjonale nettsider så er det litt lettere å finne hæler, selv om det heller ikke er det største utvalget. Akkurat nå vil jeg bare ha et par jeg kan bruke på beautycampen om de jeg har nå blir for vond. Men til finalen så må jeg jo ha flere hæler, og de må passe antrekkene! Så jeg vil være tidlig ute med å finne - i tilfelle frakten men også for å øve inn i de!
Vet du hvor de selger "pageant" hæler?
For samarbeid eller kontakt:
Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den.
97435364
Instagram; Stephanylarosa