God morgen alle sammen! For min del er Miss Norway såvidt i gang, men jeg har allerede klart å komme meg videre til semifinalen. Veldig gøy å ha kommet videre og nå kjenner jeg virkelig at det har startet igjen. Allerede om to uker skal jeg på catwalkkurs igjen og jeg kan nesten ikke vente.
Foto: Daniel Millan
I dag startet jeg faktisk morgenen min med et radiointervju på Radio Riks. Vi hadde et par intervjuer i fjor også, og det var hyggelig å være tilbake igjen. Det som er både gøy og utfordrende med direktesendt radio er at du må være kjapp i replikken og at det du sier går rett ut på lufta. Jeg er heldigvis glad i å prate så jeg skravler i vei. Om du ikke var våken og hørte på Radio Riks klokka halv åtte i dag har jeg fått opptaket fra samtalen, så du kan høre det under hvis du vil.
https://soundcloud.com/user-132889465/intervju-pa-radio-riks-28022022
Etter intervjuet mitt ble det frokost før jeg startet på litt skolearbeid som må gjøres. Senere i dag skal jeg gjøre noen forberedelser til fotoshooten jeg skal ha på onsdag, før jeg avslutter med kioskvakt for idrettslaget i kveld. Her går det i ett, men jeg storkoser meg når det er mye som skjer, og dette blir en effektiv mandag og flott start på uka. Håper dere også får en finfin mandag!
Julie