Avisartikkel ute!
Kjære alle sammen,
Jeg har den gleden av å annonsere at Indre Akershus Blad har skrevet om historien min!
Reisen har ikke vært lett da den har omfattet mye mobbing og en litt sår barndom. Har og hatt det vanskelig med både kropp og utseende. Så denne artikkelen tar for seg det, men og hvor langt jeg har kommet!
Mobbing er et stort problem mange steder i verden, og også i Norge. Dette er en veldig seriøs sak mange desverre ikke tar så seriøst. Skolen jeg gikk på da det skjedde gjorde ikke det, og det skjer desverre mange. Derfor kjemper jeg for at alle uansett hvordan de ser ut, uansett hvor de kommer fra og hvem de er har en stemme og blir hørt og sett!
Dette er nok hjertesaken min som ligger nærmest hjerte. Jeg er overveldet over responsen jeg har fått etter artikkelen kom ut i dag tidlig, og så uendelig stolt av meg selv.
Da jeg kontaktet Indre Akershus Blad forventet jeg ikke at det skulle bli en så stor sak og ikke minst at jeg har fått så gode tilbakemeldinger.
Dette hadde jeg nok aldri turt tidligere så tusen takk til alle som har støttet meg, og tusen takk til Miss Norway organisasjonen som allerede har hjulpet meg til å se mitt potensiale.
Budskapet mitt er ute! Uansett hvordan du ser ut og uansett hva folk sier til deg så er du god nok akkurat som du er. Aldri glem det <3
Jeg er uendelig takknemlig for å få denne muligheten jeg har fått og gleder meg helt sinnsykt til de neste månedene med dere!
Her er linken til oppslaget om noen vil lese ❤️
Stor klem
Kajsa❤️