Hei alle sammen, og riktig god tirsdagskveld ❤
Nå er allerede halvveis uti februar, og det betyr bare én ting; det er snart semifinaleluttak! Holy, som jeg gleder meg! Tiden har gått sinnsykt fort, og guri så gøy det er - jeg storkoser meg, jo :) Samtidig er det litt skummelt, for de andre jentene er så utrolig vakre, på både innsiden og utsiden, og jeg blir skikkelig glad av å se hvor flinke og ikke minst gode, alle sammen er.
Jeg blir så glad av å se hvor sammensveisa en gjeng vi har blitt, og hvor snille alle virkelig er. Vi støtter og hjelper hverandre, heier hverandre frem. Og er det én ting det er viktig at vi gjør som mennesker, så er det nettopp det - å applaudere og hjelpe andre, og det syntes jeg gjengen vår er helt rågode på. For å være helt ærlig med dere, så krysser jeg fingrene for at hver og en av oss skal gå videre!
Samtidig er det at det nærmer seg uttak også spesielt gøy, rett og slett fordi det betyr at vi jentene (forhåpentligvis, krysser fingrene!!) får til å møtes fysisk også <3 Det kommer til å bli sinnsykt stas, og jeg tror gjengen i år kommer til å gå sinnssykt bra overens i virkeligheten også, med tanke på hvor godt overens vi allerede går, gjennom sosiale media.
Men, siden tiden går så fort, så er det også mye som må gjøres, og dagene går fort forbi, tro meg. I dag har jeg, for eksempel, hatt én psykologsamtale, for så at mye av dagen har gått med på både det ene og det andre relatert til deltagelsen min i Miss Norway.
Her har det nemlig gått i å snakke med potensielle sponsorer, holde kontakten med frivillige organisasjoner og lete fram flinke fotografer. I tillegg så må det tas bilder til bloggen (noe som btw er supergøy!), og jeg merker at jeg ikke er et naturtalent foran kameraet enda akkurat, så det må øves på! Heldigvis har jeg en utrolig god kjæreste som mer enn gjerne tar bilder av meg, så før det blir noe profesjonelt, så får jeg øvd meg littegran (og takk gud for det!)
Ellers så har hælene stått parkert de siste 2 dagene, dessverre. Jeg sier til meg selv at det er fordi anklene må få hvile litt (haha), men det er vel egentlig bare en dum unnskyldning. Grunnen er vel mer det at jeg har hatt mer enn nok å gjøre, så de er blitt litt glemt bort. Note to self; gjør alt arbeidet mens du har på hæler!
Planen videre i kveld er å bake ut noen pizzasnurrer av litt left-over-pizzadeig, slik at lillesøster på 11 kan ha med seg på nista de neste dagene, så vel som at jeg skal slappe litt ekstra av i kveld, og få brukt litt mer tid enn vanlig på hudpleierutinen og ting som gjør meg godt - kanskje til og med lese en av bøkene jeg lenge har hatt lyst til å lese? Vi får se!
Ellers så håper jeg at dere får en supergod kveld videre og at life treats u well!<3
Stor klem fra meg!
Har du lyst til å samarbeide med meg? Send meg gjerne en mail på; Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den., så svarer jeg så fort jeg kan! Om du er nysgjerrig på reisen min i Miss Norway, er du mer enn hjertelig velkommen til å følge med både her på bloggen, på Instagram og Facebook! Der vil jeg fortløpende legge ut oppdateringer! Ellers så er du mer enn velkommen til å ta kontakt om du har spørsmål, tilbakemeldinger, eller bare har noe på hjertet!<33