By Julie Børresen on lørdag 07. august 2021
Category: Miss Norway 2021

Nok en dag fylt med duften av nystekte vafler

Nok en dag med vaffelsteking på Løken Senter er unnagjort. Også i dag var det et enormt engasjement for både vafler og Miss Norway. Jeg har slått av en prat med både kjente og ukjente, og stekt vafler til den store gullmedalje. I dag var det færre mennesker innom sentret enn i går, men det har likevel gått unna med både kaffe og vafler, og jeg delte ut nesten like mye som i går.

Med dobbelt vaffeljern går vaffdlstekingen som en lek

Foto: Daniel Millan

Jeg blir så glad og takknemlig når jeg møter så mange mennesker som heier på meg og støtter meg i konkurransen. At folk stemmer og sier de skal tenke litt ekstra på meg neste lørdag betyr veldig mye for meg. Støtten til de jeg har rundt meg gjør meg bare enda mer motivert til å gjøre mitt beste i finalen neste uke. Etter disse to dagene gleder jeg meg bare enda mer, og jeg gleder meg til å fortelle alle som heier på meg hvordan det har gått.

Man kan fortsatt stemme på sin favorittfinalist i årets Miss Norway, og jeg håper du vil stemme på meg. Send MISSU 5 til 2401 for å stemme. En stemme koster 20 kroner og du kan stemme så mange ganger du vil.

Hvis du eller din bedrift ønsker å samarbeide med meg, så send meg gjerne en mail på Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den.

Følg meg gjerne på Facebook og Instagram @juliedborresen

Julie

Leave Comments