By Kristin Elise Schade on søndag 14. februar 2021
Category: Miss Norway 2021

Sånn går nu dagan

 

Hei alle vakre ❤ Jeg håper ting går bra med dere - det fortjener dere!

Jeg har jo vært borte fra bloggen en liten periode, og det må jeg starte med å beklage for! Jeg har ikke vært helt i form, så fokuset har vært på å sove mye og bli bedre - noe det virker som jeg endelig har blitt wihuu! Det lover jo utrolig bra for bloggingen, og nå skal jeg gjøre mitt beste for å komme tilbake i de gode vanene jeg hadde før jeg ble syk :)

Nå som jeg har liggi litt på latsiden (men også trengt det, for fysj, sykdom), er jeg klar for å gyve løs på både det ene og det andre; jeg skal jo selvfølgelig få bakt boller til fastelaven i dag, skal ut og ake, og så sette inn en skikkelig jobbeøkt i kveldinga for å prøve å få på plass litt praktiske ting. Jeg har også en del å lese meg opp på i forhold til det frivillige arbeidet jeg gjør, og jeg gleder meg masse til alt det gøye, spennende og viktige vi skal få til i gruppene!

Ellers prøvde jeg meg på å lage hjemmelagde kinderegg i går, som faktisk ikke ble så aller verst. Jeg var såpass dum at jeg tenkte at å lage de i isbitform da vi ikke hadde silikonform ville funke nesten like bra, så litt styr med å få de ut hele (så og si umulig, tror ikke jeg har fått ut én hel engang) var det, men smaken var vanvittig god! Om det er stemning for det, legger jeg gjerne ut oppskrift en dag! ❤ Skriv gjerne en kommentar i kommentarfeltet om du ønsker oppskrift!

Så vet jeg ikke med dere, men de gangene jeg er syk, så blir jeg sååå utrolig sliten og føler meg så elendig at alt virker håpløst og slitsomt, og jeg glemmer å sette pris på de små tingene. Derfor er det skikkelig fint å være på bedringens vei nå, og kunne sette pris på sola som titter fram, en god vits eller bare det å ikke ha det så vondt. Det er fint å kunne la seg glede av små, men viktige ting!

Ellers så håper jeg dere får en superfin (!!) dag, klarer å kose dere i finværet, og kanskje spiser noen ekstra gode fastelavnsboller!

Vi snakkes, klem! <3

Har du lyst til å samarbeide med meg? Send meg gjerne en mail på; Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den., så svarer jeg så fort jeg kan! Om du er nysgjerrig på reisen min i Miss Norway, er du mer enn hjertelig velkommen til å følge med både her på bloggen, på Instagram og Facebook! Der vil jeg fortløpende legge ut oppdateringer! Ellers så er du mer enn velkommen til å ta kontakt om du har spørsmål, tilbakemeldinger, eller bare har noe på hjertet!<33

Leave Comments