By Jane V. on fredag 06. august 2021
Category: Miss Norway 2021

Sneak Peak!

Hei dere! ☺️

Her kommer en liten sneakpeak fra min siste photoshoot!

                Foto: Martin Melbye

Selv på innspurten til finalen har jeg hatt tid til noen ekstra photoshoots og det er artig å se resultatene av de. Nå på onsdag hadde jeg en bra photoshoot på treningsenteret hvor vi fikk til noen med veldig bra lys fra selve senteret. Trengte ikke ha med noe ekstra. Synes det ble veldig naturlig og bra.

                  Foto: Martin Melbye

Ettersom trening har vært og er en stor del av livet mitt så føler jeg det passer bra med noen flere treningsbilder slik at jeg kan lage mer innhold om det og har relevante bilder. Det er jo ingen hemmelighet at både kropp og sinn henger sammen, og å holde seg i aktivitet er godt for humøret og helsa. 

                 Foto: Martin Melbye

Denne helgen skal jeg prøve å samarbeide med en ny fotograf! Det er alltid like moro og lærerikt, så jeg gleder meg! Ha en fin kveld videre 😄

 

Hvis du har lyst til å støtte meg mot finalen i Miss Norway så setter jeg utrolig stor pris på det! Da støtter du samtidig også min kamp for dyrs rettigheter, klima og ikke minst psykisk helse/kroppspress.

Hver SMS/stemme koster 20,- og det er kun mulig å stemme med et norskt mobilnummer.

                  Foto: Irina Egorova

 

For samarbeid / For collaboration:

Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den.

Følg meg gjerne på sosiale medier / Follow me on social media:

Instagram:  Janeveroniica 

Facebook: Jane Veronica - Veien til Miss Norway 2021

 

Leave Comments