Hei alle!
Da var jeg nettop kommet hjem fra sommerfest med jobben, og vi var ikke noe annet sted enn på Tons of Rock! Dagen startet med en presentasjon på jobben, "rock-lunch" forså å bli busset til Ekeberg hvor festivalen tok sted. Hele teamet hadde til og med på seg like t-skjorter i ekte stil! Vi var med andre ord en gjeng det var lett å få øye på!
Headlineren for dagen var Guns N Roses! Utrolig morsomt å se de gode gamle gutta fortsatt holde koken! :) Flinke var de også! Til og med i styrtregn var det god stemning!
Håper at dere også hadde en super dag i regnet! (må si at jeg egentlig er veldig glad for uværet, for det har vært ekstremt tørt i det siste, og kan med sikkerhet si at plantelivet i gata har vært ganske lei seg en stund nå)
Smil, Julie