Velkommen tilbake til min verden ♥
Hei alle sammen!
I dag var jeg hos skredderen for å få sydd inn kjolene min litt, altså min skredder er min bestemor! Jeg skulle øsnske jeg hadde noen bilder fra dagen men jeg vil ikke røpe noe hahah! Det er så mye jeg vil vise og filme osv, men jeg føler jeg ikke kan det fordi..vell det blir litt som at bruden ikke skal vise brudekjolen sin for brudgomen om du skjønner hva jeg mener!
Jeg elsker jo å være kreativ, så jeg skal legge til noen egne detaljer og gi kjolene litt mer meg preg før finalehelgen. Det skal jeg faktisk filme og lage en videosnutt på! Det tror jeg kan bli veldig gøy, jeg må bare være litt forsiktig med måte jeg filmer på så jeg ikke viser dere for mye!
Nå begynner virkelig de siste tingene å falle på plass før Miss Norway finalen, og jeg føler meg ekstremt klar!
♥
Stem på meg som din Miss Norway 2026
SMS: MISSU 1 til 2401
20kr pr stemme
Bli med meg på reisen gjennom Miss Norway 2026!
Ønsker du å være en del av mitt team og støtte meg gjennom reisen til Miss Norway 2026?
Om du er interessert gjerne ta kontakt på:
E-post: Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den.
Instagram:abelone.smedsrud
Tiktok: miss.abelone
Snap: abelone.s
Facebook: Veien til Miss Norway