By Atika Hegic on torsdag 23. januar 2020
Category: Miss Norway 2020

Flere bilder

Her har dere resten av bildene fra photoshoot oppdraget. Disse bildene tok vi i vangen som er et veldig fint og kjent sted og gå tur i. Her fikk jeg bra bilder. Og så tok vi noen bilder i en kjeller garasje hvor lyse var veldig bra, som ga bildene mine et veldig spennende vibe, med bra kvalitet. 

Som sakt samarbeider jeg med fotografen Daniel, og jeg ble kjempefornøyd med helle photoshooten. Jeg liker å ha photoshoots og jeg syns det er veldig gøy og interessant og se hvordan sluttresultatet blir. 

Fotograf: Daniel

Vil du samarbeide med meg kontakt meg på Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den.

Facebook siden min er: https://www.facebook.com/Atika-Hegic-my-journey-on-Miss-Norway-2020-104256687789461/

Instagram: https://www.instagram.com/atikahegic/  

Leave Comments