By Donjeta Deli on lørdag 05. oktober 2019
Category: Miss Norway 2020

Tidligere oppdrag som modell?

Heihei. 

Tenkte jeg skulle meddele en ting kanskje ikke alle vet om. 

Til de av dere som tenker at dette er første gang eller andre gang jeg deltar i en missekonkurranse, så stemmer ikke det. Dette er faktisk min tredje gang. Nemlig når jeg var 16 år, så deltok jeg i Miss World Kosovo. Der jeg kom til finalen og med tanke på at jeg ikke var gammel nok til å vinne første premie, så reiste jeg hjem med tittel som "Miss Teen". Det var da det slo meg at jeg faktisk liker å bli tatt bilde av, gå catwalk,  stå på scenen. Det er utrolig gøy, og jeg fant ut at det var noe jeg ville prøve igjen. 

Det var så spennende å stå på scenen og faktisk få en tittel. 

I 2016 deltok jeg i Norge for første gang, der det var opplagt på en litt annerledes måte. Jeg kom dessverre bare til semifinalen i 2016, men skal gjøre mitt beste i år.

 

Setter pris på alle som tar seg sin tid for å gå inn på bloggen min å holde følge med på mine oppdateringer. 

Hvis du eller noen du kjenner ønsker å samarbeide med meg, så ta gjerne kontakt på min mail: Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den. 

Ha en fin kveld videre alle sammen :) 

 

Leave Comments