fbpx

Rolig søndag + Bilder fra shoot

God kveld kjære lesere!

Søndager er alltid så rolige, så da har man tid til å slappe ekstra før mandagen kommer og det er på tide å jobbe igjen. Jobbet lørdagskvelden og det gikk egentlig ganske greit, masse koselige kunder som var innom å handlet.Senere på kvelden så dro jeg hjem sammen med en venninne der vi hadde en liten jentekveld der vi bestilte pizza og drakk vin og så på film og bare slappet av siden vi begge to hadde vært på arbeid. 

Senere til uken så har jeg faktisk planer.. skal få ordnet meg vippe extensions og skal også på kino å se filmen der Kevin Hart er hovedperson siden de fleste som har sett den har sakt at den er utrolig morsom film. Så skal jeg egentlig bare jobbe.

Her er noen bilder av meg i cocktailkjole fra sist photoshoot:



Fotograf: Karoline Arntzen

 

Håper dere får en flott søndagskveld :) 

Instagram min: Sandrasuka98
Jeg er ute etter noen sponsorer, om du og din bedrift (firma) vil sponse meg er det bare å ta kontakt på epost for mer informasjon: Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den.eller sende meg en melding på FB Klikk her

 

- Sandra Afriyie tito

 

×
Stay Informed

When you subscribe to the blog, we will send you an e-mail when there are new updates on the site so you wouldn't miss them.

Topp 11 av 150 - Halvveis til finalen!
Topp 10: Ting du ikke visste
 

Kommentarer

Already Registered? Login Here
Ingen kommentarer
Påmelding for 2026 er avsluttet!

Vårt løpende uttak for 2026 er nå avsluttet og vi holder på å fullføre kursingen. Vi kommer tilbake med påmelding for 2027 når dette er klart. For å forberede deg til å delta neste år, les gjerne bloggene til årets deltakere, og kom på finalen i august. Semifinaleuttak blir gjort i mars og finaleuttak i april. Følg med!

Hilsen fra Teamet

Logg inn

Meld deg på