fbpx

Show-walk kurs.

Show-walk kurs.

Hei igjen! I går var jeg på et kurs i show-walk, som ble holdt av Klara Ørbæk. Kurset var morsomt og veldig lærerikt, og jeg følte virkelig jeg trengte en skikkelig gjennomgang av show-walk. Vi fikk en del tips som er viktig å ha med seg videre, altså det ble en nyttig søndags formiddag. De andre jentene som var på kurset virket hyggelige og de var vakre alle sammen. Noen utav disse går videre til casting i Oslo på lørdag, som var det samme kurset jeg var på den 1. mars. 

Ellers vil jeg ønske alle sammen en god natt!

×
Stay Informed

When you subscribe to the blog, we will send you an e-mail when there are new updates on the site so you wouldn't miss them.

Kurs i catwalk / show-walk på Kragerø Resort
Bildene fra sist phootoshoot! :*

Relatert

 

Kommentarer

Already Registered? Login Here
Ingen kommentarer
Påmelding for 2026 er avsluttet!

Vårt løpende uttak for 2026 er nå avsluttet og vi holder på å fullføre kursingen. Vi kommer tilbake med påmelding for 2027 når dette er klart. For å forberede deg til å delta neste år, les gjerne bloggene til årets deltakere, og kom på finalen i august. Semifinaleuttak blir gjort i mars og finaleuttak i april. Følg med!

Hilsen fra Teamet

Logg inn

Meld deg på