
I dag har jeg hatt catwalk-kurs på Gateway studios på Fornebu. Det var en utrolig spennende og lærerik opplevelse. Jeg synes alltid det er gøy og utvikle meg og lære noe nytt, spesielt når det er noe som er så viktig i denne reisen.
På kurset lærte jeg mye om holdning, balanse og hvordan man skal gå på en trygg og elegant måte på scenen. Det er mye teknikk bak en catwalk enn man kanskje tror! Er små detaljer som hvordan man holder skuldrene, blikket og tempoet.
Jeg merket også at dette handler mye om selvtillit. Når man føler seg trygg i seg selv, vises det også i måten man går på. Det var veldig inspirerende å få tilbakemeldinger og tips som jeg kan jobbe videre med fremover.
For meg er denne reiser i Miss Norway ikke bare en konkurranse, men også en mulighet til å vokse som person. Jeg lærer hele tiden nye ting om både meg selv og hva som skal til for å utvikle meg selv.
Jeg gleder meg allerede til neste gang jeg får øve på catwalk igjen, og til å ta med meg det jeg har lært videre på veien.
XOXO Victoria
Vil du følge meg gjennom reisen mot Miss Norway 2026?
Instagram:https://www.instagram.com/victorianitter0/
E-post: Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den.
Tik Tok: https://www.tiktok.com/@victorianitter0?lang=nb
Facebook: https://www.facebook.com/victoria.nitter
Kommentarer