God kveld!
I dag har dagen flydd avgårde! Det går virkelig fort frem mot finalen nå og jeg jobber hver dag med å nå målene mine som jeg har satt meg til da. Jeg kommer til å se tilbake på denne tiden og ønske jeg kunne hatt flere dager. Men samtidig så gleder jeg meg til å studiestart igjen som starter omtrent på samme tid.
Fotograf: Irina Egorova
I dag har jeg sent en del mail igjen, lagt inn to bestiller på nett og øvd meg på sminke til finalen. I morgen blir det trening på catwalk, styrketrening og en liten photoshoot igjen! Jeg gleder meg til å fortsette med noen photoshoots uansett hva utfallet av finalen blir til. Jeg har også noen flere avtaler med veldedighet som jeg skal følge opp utover høsten. Det har gitt mersmak og det er både sosialt og hyggelig å være til hjelp.
Håper dere har hatt en fin dag ?
Hvis du har lyst til å støtte meg mot finalen i Miss Norway så setter jeg utrolig stor pris på det! Da støtter du samtidig også min kamp for dyrs rettigheter, klima og ikke minst psykisk helse/kroppspress.
Hver SMS/stemme koster 20,- og det er kun mulig å stemme med et norskt mobilnummer.
Foto: Irina Egorova
For samarbeid / For collaboration:
Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den.
Følg meg gjerne på sosiale medier / Follow me on social media:
Instagram: Janeveroniica
Facebook: Jane Veronica - Veien til Miss Norway 2021
Kommentarer