fbpx

Et lite lys i noens mørke. Min tid med Frelsesarmeen

Hei kjære leser


Nylig var jeg med Frelsesarmeen en fantastisk kristen organisasjon. Jeg var med på og dele ut mat til mennesker som trenger det. For meg er dette mer enn en god gjerning det er en hjertesak. Fattigdom handler ikke bare om mangel på penger, men om ensomhet, sårbarhet og å føle seg oversett. Ingen fortjener å stå alene i det. Det å bidra, om så bare med et smil, en samtale, eller en pose med mat betydde mye. Det er en påminnelse om at vi alle kan være et lyspunkt i noens hverdag.
Ingen kan hjelpe alle, men alle kan hjelpe noen, derfor vil jeg inspirere akkurat deg til og være med på og hjelpe mer.

 Tusen takk til Frelsesarmeen, vi ses snart<3


Takk for at du leste og følger reisen min. Jeg håper du vil følge med videre, og kanskje til og med stemme på meg om du ønsker å støtte reisen min.
Stem ved å sende SMS med teksten MISSU 3 til 2401 (Hver stemme koster 20 kr  og jeg setter utrolig stor pris på det!
For samarbeid, kontakt meg gjerne på: 

Epost: Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den.

Instagram: @chelseavictoria0

Miss Norway instagram @mchelseavictoria

ses snart<3

 

 

×
Stay Informed

When you subscribe to the blog, we will send you an e-mail when there are new updates on the site so you wouldn't miss them.

Snart finale , presse oppslag , veldighet og fokus
Hvorfor har det blitt så vanlig å være sårende på ...

Relatert

 

Kommentarer

Already Registered? Login Here
Ingen kommentarer
Påmelding for 2026 er avsluttet!

Vårt løpende uttak for 2026 er nå avsluttet og vi holder på å fullføre kursingen. Vi kommer tilbake med påmelding for 2027 når dette er klart. For å forberede deg til å delta neste år, les gjerne bloggene til årets deltakere, og kom på finalen i august. Semifinaleuttak blir gjort i mars og finaleuttak i april. Følg med!

Hilsen fra Teamet

Logg inn

Meld deg på