Hei verdens beste lesere.
Først må jeg si tusen takk for at dere leser bloggen min, å ikke minst for at dere er så flinke til og gi meg tilbakemeldinger på blogg innleggene mine.
Jeg har gledet meg til og lage dette innlegget!
Hvem er Amanda Isabella?
Amanda er en glad og optimistisk jente på 27 år fra Bø i Telemark.
Hvis jeg skal beskrive meg selv med tre ord så må det være at jeg er sta, ærlig og snill. Jeg er opptatt av at alle rundt meg skal ha det bra.
Livet byr på mange utfordringer, og jeg vil være ett forbilde der jeg kan vise at man kan få det bra til slutt selv med mange hinder på veien.
Dem som betyr mest av alt for meg er familien min, vennene mine og kjæresten min Chris.
Til daglig jobber jeg som frisør og stylist.
Det å møte daglig nye mennesker, snakke med dem å forstå dem og deres ønsker er noe jeg liker veldig godt. Det med å se folk bli så takknemlige og glade for jobben jeg gjør med håret dems er virkelig fantastisk. Den følelsen jeg kan gi til noen andre gjør virkelig noe med meg.
Jeg har alltid jobbet hardt for og oppnå målene mine her i livet. Det er viktig å være den beste versjonen av seg selv og ikke sammenligne seg selv med alle andre. Jeg har både erfart og sett at dem som heier på deg står igjen med deg til slutt.
Hjertesaken min.
Jeg skal være helt ærlig med dere, når det kommer til hjertesaken min så har jeg utfordret meg selv veldig. Jeg vil at dere skal som leser bloggen min skal se meg og ikke minst bli kjent med meg hvem Amanda faktisk er.
For man blir aldri den samme som jeg har nevnt til dere i tidligere innlegg.
Det er viktig for meg at jeg når inn i hjertene deres og at dere kan stole på meg. Jeg er så takknemlig for meldingene deres og for at dere også åpner dere opp for meg. Det er viktig for meg at dere føler at dere ikke er alene.
Jeg vil også takke mine sponsorer. Som ser mine verdier, og heier på meg.




Min presentasjonsvideo / Foto Verdens beste Kristian Jøraandstad! <3
https://www.youtube.com/watch?v=0PA0yOPNL3U
Dette betyr mye for meg. Vi blogges!
Mange klemmer fra meg <3
Kommentarer