fbpx

En litt mer tøff type photoshoot

Hei alle sammen!

 

På photoshooten jeg hadde med Anthony for et par uker siden tok vi flere forskjellig typer bilder. De som jeg skal dele i dag viser kanskje enn litt mer tøff side av meg enn jeg har vist på bilder før. Håper dere liker dem!

Følg gjerne Anthony Simmons på Instagram: @asimmonsphotography

Ingen beskrivelse er tilgjengelig.

Ingen beskrivelse er tilgjengelig.

Ingen beskrivelse er tilgjengelig.

Ingen beskrivelse er tilgjengelig.

Ingen beskrivelse er tilgjengelig.

Ingen beskrivelse er tilgjengelig. 

Ingen beskrivelse er tilgjengelig.

Følg meg gjerne på Instagram: @andreanfreier

 

Er fremdeles åpent for å stemme på meg, setter så stor pris på hver eneste en!

SMS: MISSU 3 til 1963

(20kr pr stemme)

 

Klem Andrea Nicole <3

Ps: Hvis du eller noen du kjenner ønsker å samarbeide, ta gjerne kontakt.

Mail: Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den.

Mob: 90804231

×
Stay Informed

When you subscribe to the blog, we will send you an e-mail when there are new updates on the site so you wouldn't miss them.

Backstage fra tidligere photoshoots
Endelig tilbake!
 

Kommentarer

Already Registered? Login Here
Ingen kommentarer
Påmelding for 2026 er avsluttet!

Vårt løpende uttak for 2026 er nå avsluttet og vi holder på å fullføre kursingen. Vi kommer tilbake med påmelding for 2027 når dette er klart. For å forberede deg til å delta neste år, les gjerne bloggene til årets deltakere, og kom på finalen i august. Semifinaleuttak blir gjort i mars og finaleuttak i april. Følg med!

Hilsen fra Teamet

Logg inn

Meld deg på