(Foto: privat)
Sponset innlegg
Selv om det kanskje ikke virker slik, nærmer sommeren seg. Det betyr at det er på tide å kjøpe seg bikini!
Jeg husker at jeg alltid har hatt veldig mixet følelser når det kommer til å kjøpe bikini. På den ene siden så gledet jeg meg til å kjøpe bikini, da de alltid kommer i så mange fine farger og mønstre. Og ikke minst så er det et tegn på at sommeren nærmet seg. Men på den andre siden så synes jeg alltid det er varsling å finne riktig størrelse og modell. De senere årene har jeg slitt ekstra mye, da jeg har blitt en veldig petit jente. De fleste topper er derfor alt for store, og jeg ønsker ikke å gå i barneavdelingen.


Jeg var derfor litt skeptisk til å prøve bikinier hos Miabell undertøysalong. Men sjefen (Sofie) var utrolig dyktig, og fant fram flere bikinier som hun trodde ville passe meg og min kropp. Og gjett hva, de passet! Ikke nok med at de passet, men de var jo sykt fine. Jeg har aldri før opplevd at så mange bikinier i samme butikk passer meg så bra. Så dette var en veldig positiv opplevelse.

Jeg vil derfor anbefale deg på det sterkeste å ta turen innom Miabell undertøysalong. Spesielt hvis du har slitt med å finne rett modell eller størrelse, da Miabell har merker som kan komme opp i 70 forskjellige størrelser. Det er derfor en stor sjanse for at du vil finne en som passer deg, uavhengig av størrelse, kropp, og fasong. De ansatte er også utrolig flinke, koselige, og hjelper deg gjerne med å finne en bikini for deg.

Til slutt en liten bonus for alle studenter, for dere får nemlig 15% på alt hos Miabell. Dette hjelper veldig, spesielt i tidene vi er inne i. Så igjen, ta turen innom Miabell Undertøysalong, de holder til i Lillemarkens i Kristiansand, og er absolutt verd turen.
Ønsker du å jobbe med meg, eller har du noen spørsmål? Ikke nøl med å ta kontakt på mail Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den., eller på instagram andrea_n_farias.
Alle bildene: privat
Kommentarer