fbpx

Planlegging av finale kjole!

346107223_918244002587480_4769574795887541775_n

Fotograf: Charlotte Marie Høivold

Tiden flyr når en har det gøy! Nå er det ikke lenge til finalen, og jeg gleder meg noe helt utrolig til denne dagen. Det skal bli så fint, vakkert og moro! Jeg ser utrolig frem til å opptre for alle de fantastiske menneskene i salen, og vise frem det beste av meg selv i kombinasjon med vårt nydelige og vakre Norge.

Planlegging av finalekjole er i gang, og jeg har vært i kontakt med ei utrolig dyktig dame som jeg er helt imponert av. Hun er utrolig dyktig både til å designe og sy sammen kjoler. Så det blir spennende å se hvordan resultatet blir fremover.

Ønsker du å samarbeide med meg, gjerne ta kontakt: Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den..

×
Stay Informed

When you subscribe to the blog, we will send you an e-mail when there are new updates on the site so you wouldn't miss them.

Her finner du årets beste bikinier!
Landstreff Stavanger!
 

Kommentarer

Already Registered? Login Here
Ingen kommentarer
Påmelding for 2025

Meld deg på 2025-sesongen av Miss Norway. Vi gleder oss til å se deg i konkurransen!

Det som skjer nå er fortløpende uttak. Gitt at bilder og informasjon er på plass, blir du invitert til obligatorisk introduksjonskurs på høsten og vinteren. Det er lurt å følge med på årets vinnere og nye deltagere, for å lære hva konkurransen går ut på. Vi gleder oss til å se din påmelding!

Trykk her for mer informasjon og påmelding

Beste hilsener fra Miss Norway

Logg inn

Meld deg på