fbpx

Hvor mange kjoler?

Screenshot-2023-06-26-21.41.04

Fotograf: Charlotte Marie Høivold

Idag fant jeg på en litt gøy lek. Nemlig om du som leser klarer å gjette hvor mange kjoler jeg har? Haha. 

Alle kjolene mine ligger på gulvet i en bunke, jeg har også noen få til i klesskapet, men tenkte at dette ville holde. Så da setter vi igang leken. Hvor mange kjoler tror du jeg har?

Tallet kan du enten gjette deg til, eller prøve å telle ved å se på bildet. Når du har kommet frem til et tall, så kan du sjekke om tallet stemmer ved å lese svaret helt nederst i teksten. Svaret er skrevet bakvendt.

 

Ønsker du å stemme på meg, gledelig send sms med kodeord MISSU 5 til 2401.

NETTYS

 

Hvordan kan en ingeniør representere Norge?
Hvor mange hæler?
Påmelding for 2026 er avsluttet!

Vårt løpende uttak for 2026 er nå avsluttet og vi holder på å fullføre kursingen. Vi kommer tilbake med påmelding for 2027 når dette er klart. For å forberede deg til å delta neste år, les gjerne bloggene til årets deltakere, og kom på finalen i august. Semifinaleuttak blir gjort i mars og finaleuttak i april. Følg med!

Hilsen fra Teamet

Logg inn

Meld deg på