Halohalo!
Jeg tenkte å skrive om hvordan helga mi har gått selvom det er ny uke da, men det har vært så spennende for meg! På fredag lagde vi presentasjonsfilmen min. Det var mer som en øvelse for hvordan jeg vil ha filmen, teknikker og utsikt, men det gikk ganske bra og vi får se hvordan den blir. Kanskje jeg skal bruke det som presentasjonsfilm? Blir jeg ikke fornøyd tar vi bare en ny runde med filming. Jeg synes dette er veldig gøy, så kan gjøre dette i flere timer uten å gå lei. Viktigste er at jeg får presentert meg på en fin og profosjonell måte hvor jeg viser fram hvem jeg er. Hvem er Fatimah ghadan egentlig? Ja du skal få bli kjent nærmere meg på video. Ikke nok med bare bloggingene mine :) presentasjonsvideo, ja det kan du glede deg til å se!

Ikke nok med fredagens innsats med flere timer ute i kulda, men missekurs var det også på lørdag. På lørdag dro jeg på missekurs for en siste repitisjon om hvordan gå fram i konkurransen og hvordan komme deg opp. Synes var kjempefint å få en gjennomgang og bli kjent med de andre på kurset selvom det kun var 4 denne gangen. Alltid like gøy å bli kjent med glade mennesker!
På søndag (igår) skulle jeg på Show-walk kurs. Ohhhh, jeg hadde gledet meg så mye. Telte dager og timer for at det skal bli søndag,Men neida...Ble syk. På søndag sto jeg opp 7-tiden med hodepine og forskjøla. Følte hele verden rasa ned på meg, hadde for vondt i hodet. Det var dumt for det så veldig gøy ut ettersom de andre kandidatene hadde vært på kurset, men det er selvfølgelig en mulighet til nå på lørdag den 21. Da skal jeg fullføre. 

FOTO: KNUT YRVIN
Noe som er veldig morsomt med konkurransen er oss jentene. Vi møtes på kurs og andre aktiviteter og blir kjent, noe som er veldig gøy synes jeg. Nå fikk jeg ikke dratt på søndag da, men gleder meg masse til lørdag!
-Fatimah
Official Facebook page ------> https://www.facebook.com/Fatimahghadanmissuniverse2015?ref=hl
Kommentarer