fbpx

Information to digest!

Information to digest!

Min helg begynte med en tur til Oslo. Det var tid for et nytt modellkurs :)

Første kursdag begynte på lørdag og denne gangen var det kurs om: presse, blogging, markedsføring og presentasjon. Det var veldig nyttig å få et kurs om disse tingene. Vi holdt til på Rica Victoria hotel som ligger i rosenkrantz gate (ikke så langt unna stortinget). Det var mye teori på dette kurset i forhold til sist kurs der det var mye praktiske ting. Selv om det var en del teori så gjorde vi forskjellige aktiviteter sammen i grupper. Det er en av de beste måtene å lære på (mener jeg) og vi hadde det gøy på en lærerik måte.

b2ap3_thumbnail_2013-05-04-16.30.53.jpg

Knut Yrvin som var kurs ansvarlig denne helgen :) Det var masse bra informasjon å ta til seg!

b2ap3_thumbnail_P1150181.JPG

Athina Brox hadde et veldig innholdsrikt presentasjon om blogging. Det kommer veldig godt med og da spesielt for meg som ikke er vandt med å blogge. Blogging er et nytt emne for meg.

b2ap3_thumbnail_P1150218.JPG

Blondinene holder sammen ;)

b2ap3_thumbnail_P1150226.JPG

Miss Universe, Norway 2012 Sara Nicole var også med på kurset. Sammen med stylisten hennes Zar :)

b2ap3_thumbnail_P1150227.JPG

Det var ikke bare blogging vi fikk kurs om, men om reprensentasjoner.

b2ap3_thumbnail_P1150266.JPG

Tusen takk til Athina Brox for gode tips og veiledning!

Tusen takk til Knut Yrvin for kurset. Og for bildene :)

Når jeg gikk "hjem" etter kurset følte jeg at jeg hadde fått mye ut av denne dagen. Det var masse informasjon å fordøye. Jeg skrev ned en del og er kjempe glad over at vi får presentasjonene sendt til oss. Selv om det var en lang dag så gikk tiden veldig fort :)

- Christine Frestad

 

×
Stay Informed

When you subscribe to the blog, we will send you an e-mail when there are new updates on the site so you wouldn't miss them.

Hard work always pays off!
If You Think Positively, Sound Become Music, Movem...

Relatert

 

Kommentarer

Already Registered? Login Here
Ingen kommentarer
Påmelding for 2026 er avsluttet!

Vårt løpende uttak for 2026 er nå avsluttet og vi holder på å fullføre kursingen. Vi kommer tilbake med påmelding for 2027 når dette er klart. For å forberede deg til å delta neste år, les gjerne bloggene til årets deltakere, og kom på finalen i august. Semifinaleuttak blir gjort i mars og finaleuttak i april. Følg med!

Hilsen fra Teamet

Logg inn

Meld deg på