fbpx

Jeg gikk videre!

Jeg gikk videre!

Jeg åpnet mailen min for litt over en uke siden, og der lå den! Mailen som jeg hadde håpet på å få. "Gratulerer du er tatt ut til første uttak i Miss Norway konkurransen". Jeg kunne nesten ikke tro det, så glad ble jeg! 

Jeg er ikke akkurat dreven på blogging osv, men nå har jeg en god grunn til å lære meg det da. Så hvis det er noen som har noen tips så si gjerne ifra :) Legger ved et bilde som er tatt for noen dager siden. Jeg smilte like stort når jeg åpnet mailen som jeg gjør på dette bildet :D 

 

På lørdag er det første kursdag, jeg gleder meg til alt jeg skal lære :) Håper alle har hatt en fin jul og har en like god start på det nye året som jeg har! Snakkes

Location (Map)

Oslo, Norway
Er jeg bra nok? JA! Mine tanker om LIKESTILLING.
Stine? I avisen?!
 

Kommentarer

Already Registered? Login Here
Ingen kommentarer
Meld deg på Miss Norway 2026

Vi har fortløpende uttak gjennom høsten og vinteren. Gitt at bilder og informasjon spurt om i skjemaet er på plass, blir du invitert til et gratis introduksjonskurs. Da vil du lære om konkurransen, og vil kunne vurdere om du skal delta videre. Det er lurt å følge med på årets vinnere og nye deltagere, for å få et innblikk i hva konkurransen går ut på. Vi gleder oss til å se din påmelding!

Trykk her for mer informasjon og påmelding

Beste hilsener fra Miss Norway

Logg inn

Meld deg på