Fotograf: Charlotte Marie Høivold
Da jeg har flere venner som arbeider innenfor skjønnhetsbransjen, bestemte jeg meg for å teste litt produkter for å få erfaring og innsyn i denne bransjen.
Jeg har lært at det er så mange produkter vi mennesker bruker daglig, som vi ikke en gang er bevisste på. Totalen av alle disse produktene blir ganske så mange. Og det blir interessant å se hvordan noen av disse produktene jeg har valgt ut å teste er sammenliknet med dem jeg allerede har.
Dette gleder jeg meg stort til å erfare. Er det noen jeg elsker i denne verden så er det mer kunnskap!

Fotograf: Charlotte Marie Høivold
Ønsker du å samarbeide med meg, gjerne ta kontakt: Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den.
Kommentarer