fbpx

Klar for 2026

 



Dag 3 som offisiell Miss Norway-deltaker, og det føles fortsatt både stort og veldig spennende. Å starte et nytt år med denne reisen foran meg gir meg ekstra motivasjon og en enorm følelse av takknemlighet.

 

Jeg håper alle har hatt en fin jule- og nyttårsfeiring. Denne tiden på året betyr mye for mange, enten den har blitt brukt med familie, venner, på reise eller hjemme med ro og refleksjon. Det er fint å se hvordan folk feirer på ulike måter, men med samme ønske om en god start.

 

 

Selv har jeg hatt en veldig fin jule- og nyttårsfeiring. Julen ga rom for å koble av, lade batteriene og være til stede i øyeblikkene, mens nyttår føltes som en ny start, og et perfekt tidspunkt for å sette nye mål og se fremover.

 

 

2026 blir et år med mye som skjer. Som Miss Norway-deltaker har jeg mange mål for året som kommer, både personlig og innen konkurransen. Jeg ønsker å utvikle meg, utfordre meg selv og bruke stemmen min til noe meningsfullt. Det blir hardt arbeid, nye erfaringer og mange lærdommer underveis.

 

Det skjer utrolig mye fremover, og det blir masse spennende blogging. Jeg skal kjempe mye gøy og gleder meg til å vise dere alt som skjer i livet mitt, både rolige dager, reiser og spennende ting som jeg ikke skal avsløre enda.  Jeg gleder meg ekstremt mye til alle utfordringene og opplevelsene som kommer, og til å ta dere med på denne reisen videre. Dette er bare begynnelsen, og jeg ser virkelig frem til alt som venter.

 

 

Har du lyst til å støtte meg eller samarbeide med meg på denne reisen? Send meg en melding.

 

E-post: Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den.

Instagram: athenastillvaag

Snapchat: Athenahermine

×
Stay Informed

When you subscribe to the blog, we will send you an e-mail when there are new updates on the site so you wouldn't miss them.

Å finne styrke i en kropp som gjør vondt
Dag 2 inn i Miss Norway 2026
 

Kommentarer

Already Registered? Login Here
Ingen kommentarer
Påmelding for 2026 er avsluttet!

Vårt løpende uttak for 2026 er nå avsluttet og vi holder på å fullføre kursingen. Vi kommer tilbake med påmelding for 2027 når dette er klart. For å forberede deg til å delta neste år, les gjerne bloggene til årets deltakere, og kom på finalen i august. Semifinaleuttak blir gjort i mars og finaleuttak i april. Følg med!

Hilsen fra Teamet

Logg inn

Meld deg på