fbpx

Le Monde Tapas - en ekte spansk opplevelse!

MINI-4

Fotograf: Charlotte Marie Høivold

I dag skal jeg til min fantastiske ekstra jobb som servitør i restauranten Le Monde. Le Monde er en spansk tapas restaurant med utrolig spennende retter. Her får gjestene servert retter slik som utvalgte tapas fjøler, charcuterie, oster, vegetar, og så mye mer. 

I bildene under kan du se eksempler på noen av de herlige rettene som blir servert. 

Ingrediensene i maten er av høy kvalitet, og laget av dyktige kokker med lang erfaring. Servitørene er også meget kompetente og hjelper deg gjerne med veiledning hvis du har noen spørsmål som gjest. 

Er du nysgjerrig på restauranten, kom gjerne innom Le Monde for en ekte spansk opplevelse!

Fotograf: Le Monde

Fotograf: Le Monde

INNEHOLDER REKLAME

×
Stay Informed

When you subscribe to the blog, we will send you an e-mail when there are new updates on the site so you wouldn't miss them.

Intervju i Bodøposten.no
Fotograferering i Oslo
 

Kommentarer

Already Registered? Login Here
Ingen kommentarer
Påmelding for 2026 er avsluttet!

Vårt løpende uttak for 2026 er nå avsluttet og vi holder på å fullføre kursingen. Vi kommer tilbake med påmelding for 2027 når dette er klart. For å forberede deg til å delta neste år, les gjerne bloggene til årets deltakere, og kom på finalen i august. Semifinaleuttak blir gjort i mars og finaleuttak i april. Følg med!

Hilsen fra Teamet

Logg inn

Meld deg på