Nytt Presseoppslag Bygdebladet
Hei igjen! Good Mandag ♥
Nå er jeg tilbake hjemme etter en liten avslapningsferie i Suldal. Det var deilig og være borte men det er også deilig å komme hjem igjen!  
For ca en uke siden kom det ut en artikkel om meg i Bygdebladet, her snakker jeg om hvordan det var og komme til finalen og hva som skjer fremover nå. 
Dere kan lese artikkelen i Bygdebladet HER
Ellers ønsker jeg dere en fin dag videre! ♥ Nå skal jeg snart ut og nyte solen! En liten påminnelse til alle sammen er og bruke solfaktor SELV om du er ute i solen i Norge. Huden din kan fremdeles blir skadet av solen selv om den ikke føles så sterk. Selv bruker jeg alltid solfaktor 50 i ansiktet på sommeren, å på regn og overskyet dager bruker jeg alltid solfaktor 30. Dette vil huden din takke deg for om noen år, jeg lover!! ♥
Håper dette falt i smak hos dere ♥ I mellomtiden til neste blogg innlegg følg meg gjerne på mine sosiale medier: Instagram & Facebook
 Ønsker du eller din bedrift og samarbeide med meg? Kontakt meg gjerne på: Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den.

						
											 
					
					
										
Kommentarer