fbpx

Gøyal opplæring i lyd og lys!

Screenshot_20230613_124332

Fotograf: Charlotte Marie Høivold

På arrangementet var det en som styrte både lyd, lys og røykmaskin. Da jeg ble så nysgjerrig gikk jeg bort og spurte hva han gjorde. Han sa at han styrte det meste som var oppe på scenen, og lurte på om jeg hadde lyst til å prøve. Da svarte jeg selvfølgelig: ja! 

Bilde av styrings elementene kan du se nede i bildet under. Her var det ulike knapper og kontroller som en kunne trykke på eller bevege på for å endre farge, layout og mye annet oppe på scenen. Det var kjempegøy å styre litt. Og jeg forsto raskt at det å styre alle elementene på scenen er ganske så komplekst.

Stor takk til scene ansvarlig for veldig god opplæring! :D

Fotograf: Charlotte Marie Høivold

Topp 10 reisedestinasjoner- Brazil
Dyrevenn
Påmelding for 2026 er avsluttet!

Vårt løpende uttak for 2026 er nå avsluttet og vi holder på å fullføre kursingen. Vi kommer tilbake med påmelding for 2027 når dette er klart. For å forberede deg til å delta neste år, les gjerne bloggene til årets deltakere, og kom på finalen i august. Semifinaleuttak blir gjort i mars og finaleuttak i april. Følg med!

Hilsen fra Teamet

Logg inn

Meld deg på