Idag var jeg på radio intervju med radio exact som jeg tidligere har vært på også. Idag var min 3 gang på radio intervju og jeg føler jeg blir bedre og bedre på å snakke. Det er veldig vanlig at første gang man blir nervøs men jeg føler meg mer og mer komfortabel og mer åpen. gang . Følte meg ikke stressa denne gang. Kanskje det var fordi jeg var for glad? hooho. Jeg har vært så motivert og for glad i det siste. Jeg tenker mye på finalen ! Du hører meg ikke skrike på at jeg er med videre, men når du leser så kan du føle at jeg skriker '' JEG ER MED I FINALEN''.
bare et lite påminnelse som jeg tenkte mens jeg skrev ---> Noen ganger eller som oftest så skriver jeg litt rart og jeg skriver ofte utifra hvordan jeg er og humoren min. Det er min måte å uttrykke meg på og du ser kanskje hvor rar og fantastisk jeg er ;) Jeg håper dere forstår poenget og hva jeg mener uansett. Jeg er en glad person og liker å skrive på den måten for at du skal lese videre og ikke kjede deg av lesinga! ANYWAY , nå skal du få høre intervjuet under her!
- Intervjuet kommer på radio exact Hamar imorgen! :)
Vårt løpende uttak for 2026 er nå avsluttet og vi holder på å fullføre kursingen. Vi kommer tilbake med påmelding for 2027 når dette er klart. For å forberede deg til å delta neste år, les gjerne bloggene til årets deltakere, og kom på finalen i august. Semifinaleuttak blir gjort i mars og finaleuttak i april. Følg med!
Kommentarer