fbpx

Ukens takknemlighet - 2

Hei dere!

Denne uken kjenner jeg spesielt på takknemlighet for å ha blitt bedre kjent med de andre semifinalistene i Miss Norway 2026. Det betyr utrolig mye å få være en del av et så fint fellesskap.

Mange tenker kanskje at Miss Norway bare handler om konkurranse, men for meg handler denne reisen også mye om fellesskap. Selv om vi alle konkurrerer om samme tittel, opplever jeg at stemningen mellom oss deltakerne er utrolig støttende og positiv. Vi heier på hverandre, gir hverandre gode ord og ønsker hverandre virkelig det beste♥

I helgen fikk vi tilbringe mange timer sammen på catwalk-kurs i Fornebu, og det var en utrolig fin opplevelse. Det var så kjekt å få møte alle, bli enda bedre kjent og dele denne opplevelsen sammen. Når man tilbringer så mye tid sammen, får man også se hvor mange sterke, inspirerende og flotte mennesker som er en del av denne konkurransen.

Det som gjorde mest inntrykk på meg var hvor mye vi faktisk løfter hverandre. Selv om vi alle ønsker å gjøre det bra, føles det ikke ut som en konkurranse. I stedet føles det mer som et community hvor vi støtter hverandre gjennom hele reisen.

For meg betyr det utrolig mye å ha et slikt fellesskap rundt seg. Å vite at man ikke står alene, men at man har mennesker rundt seg som forstår reisen, opplevelsene og alt som følger med♥

Denne uken har virkelig minnet meg på hvor viktig det er å heie på hverandre. Når vi støtter hverandre, skaper vi et miljø hvor alle kan vokse og utvikle seg.

Og akkurat det er noe jeg kjenner meg veldig takknemlig for denne uken.

 

Ta vare, Emilie♥


 

Vil du følge meg på reisen gjennom Miss Norway 2026?

Mail: Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den.

Instagram: emiliedolmer

Tiktok: emiliedolmer

×
Stay Informed

When you subscribe to the blog, we will send you an e-mail when there are new updates on the site so you wouldn't miss them.

Catwalk kurs 2026
Catwalkkurs - Minner for livet
 

Kommentarer

Already Registered? Login Here
Ingen kommentarer
Påmelding for 2026 er avsluttet!

Vårt løpende uttak for 2026 er nå avsluttet og vi holder på å fullføre kursingen. Vi kommer tilbake med påmelding for 2027 når dette er klart. For å forberede deg til å delta neste år, les gjerne bloggene til årets deltakere, og kom på finalen i august. Semifinaleuttak blir gjort i mars og finaleuttak i april. Følg med!

Hilsen fra Teamet

Logg inn

Meld deg på