fbpx

An emotional post

An emotional post

Hi my loves!

Så her ligger jeg å slapper av, mens jeg tenker på hvor fort tiden har gått og hvor mye som har skjedd i løpet av mine atten år.

b2ap3_thumbnail_20130528_183208.jpg  

Jeg satte meg i husken på lekeplassen i nabolaget tidligere i dag og bare tenkte på hvordan tiden har flydd og innså hvor mye jeg savner å være et lite barn. Det å gå fra å være en liten jenteunge som løper rundt med venninner og er redd for guttelus til det å være selvstendig kvinne og ordne alt selv, og ikke ha tid til å tenke på seg selv som man hadde før. Det å få overlatt ansvaret for andre mennesker enn seg selv, gjør at du fort glemmer deg. Det er en stor forandring, både fysisk og psykisk, når man først setter seg ned å tenker på det etter å gått igjennom det. In the end, it will all pay off:) Believe me. 

b2ap3_thumbnail_Screenshot_2013-05-28-18-20-22-1.png

''Love all, trust few, do wrong to no one.''

♥ B

 

×
Stay Informed

When you subscribe to the blog, we will send you an e-mail when there are new updates on the site so you wouldn't miss them.

Mine beste treningstips
Dynamic Lash Growth
 

Kommentarer

Already Registered? Login Here
Ingen kommentarer
Påmelding for 2026 er avsluttet!

Vårt løpende uttak for 2026 er nå avsluttet og vi holder på å fullføre kursingen. Vi kommer tilbake med påmelding for 2027 når dette er klart. For å forberede deg til å delta neste år, les gjerne bloggene til årets deltakere, og kom på finalen i august. Semifinaleuttak blir gjort i mars og finaleuttak i april. Følg med!

Hilsen fra Teamet

Logg inn

Meld deg på