fbpx

Bilder fra kurset på lørdag

485755237_1201617781551808_5670878244136188183_n

Hei igjen alle sammen, jeg har vært på catwalk-kurs! ★

På lørdag var alle semifinalistene på kurset, og vi hadde det utrolig gøy sammen. Så hyggelig å bli kjent med resten, og gleder meg til å dele denne tiden med dem.

Har fått lært så masse, og fikk gode konstruktive tilbakemeldinger fra både Lilly og Julie som jeg kan jobbe videre med nå som jeg er tilbake i Stjørdal.

Vi lærte forskjellige poseringer, som "Missepose" og "Quarter turn". Det var ekstremt lærerikt! <3

Nå går tiden framover til masse skole, litt frivillighetsarbeid og trening i høye hæler. 

Håper du har en fin dag videre! <3

 

Alle foto tatt av: Knut Yrvin

Du kan kontakte eller følge meg på:
Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den.

Instagram og TikTok: Sofierasmus1

Facebook: Sofie Rasmussen - Miss Norway 2025

 

×
Stay Informed

When you subscribe to the blog, we will send you an e-mail when there are new updates on the site so you wouldn't miss them.

Tilbake der alt startet: Radio Modum!
Catwalk-camp 2025!

Relatert

 

Kommentarer

Already Registered? Login Here
Ingen kommentarer
Påmelding for 2026

Påmelding for 2025 er avsluttet! Du kan nå melde deg på 2026-sesongen av Miss Norway. Vi gleder oss til å se deg i konkurransen!

Det som skjer videre er fortløpende uttak. Gitt at bilder og informasjon er på plass, blir du invitert til obligatorisk introduksjonskurs på høsten og vinteren. Det er lurt å følge med på årets vinnere og nye deltagere, for å lære hva konkurransen går ut på. Vi gleder oss til å se din påmelding!

Trykk her for mer informasjon og påmelding

Beste hilsener fra Miss Norway

Logg inn

Meld deg på