fbpx

Bilder fra photoshoot

Fotograf: Vidar Helle 

Fotograf: Vidar Helle 

Fotograf: Vidar Helle

Når jeg var hjemme på juleferie, ønsket jeg å ta noen bilder hos fotograf i samme slengen. Jeg hadde ett fint samarbeid med fotograf Vidar Heller i Førde når jeg var deltager i 2016, og jeg er veldig glad for at han sa ja til å ta noen bilder denne gangen også. Vi tok blant annet de siste obligatoriske bildene før semifinaleuttaket. Han kommer ofte med tips underveis, så jeg føler jeg lærer noe nytt hver gang. Jeg er fornøyd med samarbeidet og kan absolutt anbefale han videre om noen leter etter en dyktig fotograf, se følgende link: http://fotografhelle.no

I helgen skal det være catwalk kurs i Oslo. Dessverre har ikke jeg mulighet til å delta denne gangen, ellers skulle jeg veldig gjerne vært med. Jeg har heldigvis lært meg det grunnleggende når jeg var med på catwalk kurs sist. Skal man komme langt i konkurransen må man kunne gå som en profesjonell modell, så det blir mye øving framover. Melisa og jeg skal også møtes og øve sammen, og gi hverandre tips. Kanskje vi legger ut en catwalk video etterhvert :-) 

Følg meg gjerne på instagram: https://www.instagram.com/maria_holmefjord/

PHOTOSHOOT X CLEAN SHOT PHOTOGRAPHY
Informere=Inkludere
 

Kommentarer

Already Registered? Login Here
Ingen kommentarer
Påmelding for 2026 er avsluttet!

Vårt løpende uttak for 2026 er nå avsluttet og vi holder på å fullføre kursingen. Vi kommer tilbake med påmelding for 2027 når dette er klart. For å forberede deg til å delta neste år, les gjerne bloggene til årets deltakere, og kom på finalen i august. Semifinaleuttak blir gjort i mars og finaleuttak i april. Følg med!

Hilsen fra Teamet

Logg inn

Meld deg på