fbpx

Dagen i dag

Heia fine lesere og tusen takk for at du kommer innom her og leser! I dag har det vært en nydelig dag, selv om energien ikke har vært helt på topp.

 

 

Dagen startet med å våkne tidlig for å møte en kjoledesigner her i Trondheim. Så jeg hev meg i bilen og kjørte utover til henne. Herlighet for en koselig tid vi hadde sammen. Vi snakket masse om ulike farger, planer, bilder og mer. Tror vi begge ble veldig, veldig engasjerte og gira på å komme i gang med dette. Så vi satt ute i solsteiken og snakket om ulike ting vi ser for oss å få til sammen i tiden fremover. Det blir utrolig spennende å jobbe sammen med henne, og tror vi har veldig mange like ideer på hva vi ser for oss.

 

 

Etter det ble det en kort handletur for å få tak i noen småting man lenge har trengt. Så var man klar for neste møte. Dette møtet var med en sponsor, hvor vi snakket om ulike salg som er kommet inn og om vi skulle fått til å lage en liten film sammen. Også snakket vi om de nye produktene de skal få inn de neste ukene, og hva som ville vært kult i forhold til bilder osv. på den fronten. Er så utrolig heldig med alle som er med på laget! SÅ mye flinke mennesker som bare drar opp humøret ditt i tillegg til å være utrolig profesjonelle.

 

 

Så skulle jeg egentlig sette meg ned og sende noen mailer og skrive litt til dere, men da sluknet både jeg og PCn. Så etter en liten hvil, er man i gang igjen. Håper forresten dere vil lese mitt siste innlegg om spiseforstyrrelser. Detter en sak som fortjener så mye mer oppmerksomhet enn vi gir det! Også er det jo 2 juni i dag – verdens dag for spiseforstyrrelser.

 

 

Håper dere får en fin kveld, så snakkes vi i neste innlegg <3

 

 

KLEM

×
Stay Informed

When you subscribe to the blog, we will send you an e-mail when there are new updates on the site so you wouldn't miss them.

Kjærlighet er kjærlighet - Pride Måned
2 juni, Den internasjonale dagen for spiseforstyrr...
 

Kommentarer

Already Registered? Login Here
Ingen kommentarer
Påmelding for 2026 er avsluttet!

Vårt løpende uttak for 2026 er nå avsluttet og vi holder på å fullføre kursingen. Vi kommer tilbake med påmelding for 2027 når dette er klart. For å forberede deg til å delta neste år, les gjerne bloggene til årets deltakere, og kom på finalen i august. Semifinaleuttak blir gjort i mars og finaleuttak i april. Følg med!

Hilsen fra Teamet

Logg inn

Meld deg på