fbpx

En bedagelig søndag

God søndag dere!

Nå er det sol igjen her, så utrolig deilig. Da ble det en tur ut i skogen og nyte det mens man kan. Til og med her i Oslo tar det ikke lang tid før man kommer seg i ut i flott natur. Kun en kort tur med buss, trikk eller t-banen før man er der. 

 

Etter turen lagde jeg meg litt deilig smoothie. Forfriskende!

 

Det er greit med en sånn aktiv pause under denne eksamenstiden.  Jeg gleder meg til eksamensperioden er ferdig så jeg kan tilbringe enda mer tid utendørs og trene, og selvfølgelig møte veldedige organisasjoner og dra på fotoshoots igjen. I dag fikk jeg nøye meg med å strekke bena en kort liten i skogen.

Ha en fin søndag videre :-)

 

 

Om du ønsker et samarbeid, så er du velkommen til å kontakte meg på e-post:

Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den.

 

Følg med gjerne på mine sosiale medier:

Instagram:  Janeveroniica 

Facebook: Jane Veronica - Veien til Miss Norway 2021

×
Stay Informed

When you subscribe to the blog, we will send you an e-mail when there are new updates on the site so you wouldn't miss them.

Natt til 17.
Hvordan minske mensensmerter!
 

Kommentarer

Already Registered? Login Here
Ingen kommentarer
Påmelding for 2026 er avsluttet!

Vårt løpende uttak for 2026 er nå avsluttet og vi holder på å fullføre kursingen. Vi kommer tilbake med påmelding for 2027 når dette er klart. For å forberede deg til å delta neste år, les gjerne bloggene til årets deltakere, og kom på finalen i august. Semifinaleuttak blir gjort i mars og finaleuttak i april. Følg med!

Hilsen fra Teamet

Logg inn

Meld deg på