fbpx

Finaledagen nærmer seg

 

Hei igjen alle sammen! Nå er det bare noen få dager igjen til finalen og jeg begynner virkelig å kjenne det. De siste dagene her hjemme går for det meste til å øve på catwalken. Da dette må sitte til selve finalen.
Det blir helt utrolig å endelig kunne vise fram det jeg har jobbet så hardt og lenge for. Photoshoots, sponsorjobbing, presse, veldedighet og Catwalk trening. Det har vært en spennende reise, og jeg gleder meg til finalen. 

foto: Daniel Millan

Videre kan du følge meg på sosiale medier;

Instagram; https://www.instagram.com/susanneguttorm
Facebook; https://www.facebook.com/susanneguttorm/

Vil du fortsette å stemme på meg som folkets favoritt? Send " MISSU 8" til 1963! 

 

×
Stay Informed

When you subscribe to the blog, we will send you an e-mail when there are new updates on the site so you wouldn't miss them.

The last preparations!
3 dager igjen
 

Kommentarer

Already Registered? Login Here
Ingen kommentarer
Påmelding for 2026 er avsluttet!

Vårt løpende uttak for 2026 er nå avsluttet og vi holder på å fullføre kursingen. Vi kommer tilbake med påmelding for 2027 når dette er klart. For å forberede deg til å delta neste år, les gjerne bloggene til årets deltakere, og kom på finalen i august. Semifinaleuttak blir gjort i mars og finaleuttak i april. Følg med!

Hilsen fra Teamet

Logg inn

Meld deg på