fbpx

Finalekjole og photoshoot

Foto : Silje Markussen Dale

 

Hei folkens! 

Idag hadde jeg photoshoot med Kjell Rødhammer ved Drammenselven. Bildene ble utrolig fine og jeg gleder meg til å vise dere hvordan de ble! I mellomtiden så kan du følge med på behind the scenes bilder på min historie på instagram. Under ser du noen bilder av det jeg har lagt ut hittil, beklager dårlig kvalitet..

MEN! Jeg har nettopp sett litt av min finalekjole! Jeg tror ikke jeg har sett noe lignende, den blir helt magisk. Som dere sikkert vet så er det Nina Thorsø som er kjoledesigneren min for årets finalekjole og den dama får til det meste. Mer vil jeg ikke røpe annet enn at den blir helt magisk. Det er bare å glede seg!

 

I mellomtiden håper jeg at alle får en fin uke videre! Stå på, vær deg selv og aldri gi opp.

Foto: Silje Markussen Dale

 

 

- Celine Herregården

MISS NORWAY 2017 -BEAUTY CAMP!
Beauty camp
 

Kommentarer

Already Registered? Login Here
Ingen kommentarer
Påmelding for 2026 er avsluttet!

Vårt løpende uttak for 2026 er nå avsluttet og vi holder på å fullføre kursingen. Vi kommer tilbake med påmelding for 2027 når dette er klart. For å forberede deg til å delta neste år, les gjerne bloggene til årets deltakere, og kom på finalen i august. Semifinaleuttak blir gjort i mars og finaleuttak i april. Følg med!

Hilsen fra Teamet

Logg inn

Meld deg på