fbpx

Forberedelse til finale - outfits

(Foto: privat)


Hei! I dag var en laang dag på jobb! Jeg tenker at jeg holder verdensrekord i å designe en hel kolleksjon med sokker på kortest tid (jobber som klesdeisgner) Jeg kom hjem kl 20, og var absolutt den siste som gikk ut døra på kontoret. Det merkes at det er feriestemning!

Denne uken har jeg et intervju og noen shoots planlagt, så det er spennende tider. Jakten på det jeg mangler av outfits til finalen er også i gang. Jeg fant aftenkjolen min for en stund tilbake, men cocktailkjole står igjen. 

Jeg elsker kjoler, og håper at jeg finner den riktige snart. Gleder meg til å huke det av på listen. Jeg elsker <3 lister <3


Smil, Julie

 

 

 

×
Stay Informed

When you subscribe to the blog, we will send you an e-mail when there are new updates on the site so you wouldn't miss them.

Trapp eller heis?
Alexanderk_photography
 

Kommentarer

Already Registered? Login Here
Ingen kommentarer
Påmelding for 2026 er avsluttet!

Vårt løpende uttak for 2026 er nå avsluttet og vi holder på å fullføre kursingen. Vi kommer tilbake med påmelding for 2027 når dette er klart. For å forberede deg til å delta neste år, les gjerne bloggene til årets deltakere, og kom på finalen i august. Semifinaleuttak blir gjort i mars og finaleuttak i april. Følg med!

Hilsen fra Teamet

Logg inn

Meld deg på