fbpx

Første uttaket, lykke!

Første uttaket, lykke!

Hei og velkommen til mitt første blogginnlegg!

Jeg håper dere alle har hatt en fantastisk jul og et godt nyttår! Det har i alle fall jeg hatt, og det nye året kunne ikke ha startet på en bedre måte! Jeg startet nyåret med mine venner, min kjæreste og mammaen min, med andre ord: de beste menneskene jeg kjenner.  Og som om ikke det var nok startet jeg nyåret med å få være med som deltaker i Miss Norway 2017! Jeg kan vel egentlig ikke sette ord på hvor glad jeg er akkurat nå, det første uttaket er gjort og jeg er fortsatt med! Jeg er ett skritt nærmere drømmen, og selv om veien videre er lang og konkurransen er tøff så gleder jeg meg til alt dette eventyret har å by på!

Vinterklem Frida!

En fantastisk start på det nye året
Mest leste artikkelen
 

Kommentarer

Already Registered? Login Here
Ingen kommentarer
Påmelding for 2026

Påmelding for 2025 er avsluttet! Du kan nå melde deg på 2026-sesongen av Miss Norway. Vi gleder oss til å se deg i konkurransen!

Det som skjer videre er fortløpende uttak. Gitt at bilder og informasjon er på plass, blir du invitert til obligatorisk introduksjonskurs på høsten og vinteren. Det er lurt å følge med på årets vinnere og nye deltagere, for å lære hva konkurransen går ut på. Vi gleder oss til å se din påmelding!

Trykk her for mer informasjon og påmelding

Beste hilsener fra Miss Norway

Logg inn

Meld deg på