fbpx

På trykk i avisa

I dag var det litt ekstra stas å våkne opp og titte i avisa. Intervjuet jeg gjorde med Indre Akershus Blad for en uke siden hadde endelig kommet på trykk. De hadde satt intervjuet på side 3, som vil si at det er det aller første folk ser når de blar opp i avisa.

Bildet i intervjuet er tatt av Adrian Kirkerud

Som jeg sa tidligere så er dette et intervju jeg er veldig stolt av, fordi det viser mine verdier og at konkurransen er mer enn å bare gå på høye hæler. Saken ble også såpass godt lest i Indre at den ble publisert i Romerikes Blad. I morgen har jeg planlagt et nytt intervju som jeg ser frem til. Det intervjuet blir nok vinklet litt annerledes enn dette intervjuet. Jeg synes det er gøy at jeg får snakke om litt ulike temaer som opptar meg.

Hvis du eller din bedrift ønsker å samarbeide med meg, så send meg gjerne en mail på Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den.

Følg meg gjerne på Facebook og Instagram @juliedborresen

Julie

×
Stay Informed

When you subscribe to the blog, we will send you an e-mail when there are new updates on the site so you wouldn't miss them.

Hør meg på radio i morgen klokken 07.40! Link!!!
Psykisk helse i en pandemi
 

Kommentarer

Already Registered? Login Here
Kristin Elise Schade på torsdag 28. januar 2021 14:37

wæææ, kult! Digger hælbildet!

0
wæææ, kult! Digger hælbildet!
Påmelding for 2026 er avsluttet!

Vårt løpende uttak for 2026 er nå avsluttet og vi holder på å fullføre kursingen. Vi kommer tilbake med påmelding for 2027 når dette er klart. For å forberede deg til å delta neste år, les gjerne bloggene til årets deltakere, og kom på finalen i august. Semifinaleuttak blir gjort i mars og finaleuttak i april. Følg med!

Hilsen fra Teamet

Logg inn

Meld deg på