fbpx

Spa-dag hjemme

Heia!

Inneholder annonse  

 

I dag blir det en fin og rolig kveld på meg. Planen er å ha hjemmespa her nå. Tror vi alle trenger en slik dag av og til. Så, anbefaler alle å ha noen slike stunder for seg selv. Sett på noe god musikk, planlegg hva du skal gjøre og kos deg!

 

Min plan er å ta en laaang dusj, vaske håret og bruke IPL-hårfjærneren fra Silkemyk. Om du ikke allerede har skaffet deg en hårfjærner fra Silkemyk anbefales det virkelig! Huden din blir silkemyk, og hårveksten forsvinner helt! Om du kan tenke deg å prøve ut denne anbefaler jeg deg å sjekke ut linken under. Du kan også bruke rabattkoden «Nora10» for å få 10% rabatt på kjøpet ditt!

 

 https://www.slkmyk.no/

 

 

Stor klem!

×
Stay Informed

When you subscribe to the blog, we will send you an e-mail when there are new updates on the site so you wouldn't miss them.

Turist i egen by
Bivirkninger
 

Kommentarer

Already Registered? Login Here
Ingen kommentarer
Påmelding for 2026 er avsluttet!

Vårt løpende uttak for 2026 er nå avsluttet og vi holder på å fullføre kursingen. Vi kommer tilbake med påmelding for 2027 når dette er klart. For å forberede deg til å delta neste år, les gjerne bloggene til årets deltakere, og kom på finalen i august. Semifinaleuttak blir gjort i mars og finaleuttak i april. Følg med!

Hilsen fra Teamet

Logg inn

Meld deg på