Hei og god ettermiddag dere<3

Foto: Audun Borgemyr
I dag kom det ut et nytt oppslag som jeg har gledet meg svært mye til. For meg er min hjertesak et viktig tema, og det har også vist seg fram i media flere ganger. Å ha seksuelle overgrep som hjertesak, betyr mye da det omgår veldig mange i dagens samfunn. Det er et tabubelagt tema som ikke veldig mange snakker om, og mange kjenner på skam. Noen forteller det ikke før det har gått mange år, mens andre forteller det kun til de aller nærmeste. Jeg ønsker å fremme dette svært vanskelige temaet opp i media og til de rundt meg, og det kan du å! Overgrep er vanskelig, men kanskje akkurat din venninne eller venn trenger noen å snakke med!
I oppslaget tar vi opp temaet seksuelle overgrep, at jeg samarbeider med SMSO-Agder og statistikk/tall fra Norge!
Les saken her:https://www.s24.by/60742/

Ha en fin dag videre<3
Ønsker du å stemme på meg i Miss Norway 2020, kan du sende "MISSU 13" til 1963<3 Jeg er utrolig takknemlig for hver eneste stemme som kommer inn, og det gjør en stor forskjell. En stemme koster 20kr, og det er lov til å stemme flere ganger<3
Hvis du eller noen du kjenner trenger markedsføring, send gjerne en Mail: Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den.
Følg meg også gjerne på sosiale medier:
Facebook:https://www.facebook.com/Sunniva-Veien-til-Miss-Norway-2020-106564227452195/?eid=ARCCHxSARpslywV2NUUyEzA73CBcPdthARQa7shg3CKIRIFa5JLw4la-hhT8b9Mj4_v5geDaUR0k-D16
Instagram:https://www.instagram.com/sunniva3/
Kommentarer